Strony internetowe dla biur podróży

Przeglądając i analizując setki stron internetowych biur i agencji turystycznych nasza firma opracowała przejrzysty, unikalny szablon strony internetowej, który po zintegrowaniu z wyszukiwarką Helios oraz systemem boksów stworzy elegancką wizytówkę Twojego biura w internecie.

Nasze strony są proste, przejrzyste i funkcjonalne. Nie tworzymy dużych portali turystycznych za tysiące złotych, na których klient gubi się w gąszczu treści. Znalezienie i rezerwacja oferty na przygotowanej przez nas stronie są dziecinnie proste, a inteligenty system odnośników maksymalnie skraca czas wyszukiwania ofert.

Jak zamówić stronę internetową?

Wystarczy wysłać do nas maila z informacją co ma znaleźć się na stronie, a my przygotujemy wstępną wycenę. Zdjęcia/obrazy zamieszczone na stronie mogą być własne lub mogą zostać zaproponowane przez nas. Poniżej przedstawiamy listę elementów, które mogą zostać użyte przy tworzeniu strony:

 • banner główny zintegrowany kolorystycznie z logiem biura,
 • menu zawierające odnośniki do podstron oraz do grup ofert,
 • boks kontaktowy z numerami telefonów, faksów, GG, Skype itp.,
 • animowane logotypy partnerów,
 • kursy walut,
 • informacje pogodowe,
 • dowolne bannery (facebook, reklamy innych stron itp.),
 • podstrony zawierające sformatowany tekst wraz z grafiką (np.: o nas, kontakt, jak rezerwować itp.),
 • podstrony z wyszukiwarkami biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczeń itp.,
 • formularz zapytania ze strony ułatwiający kontakt z klientem,
 • statystyki (google analytics).

Zamówienie i realizacja

Po ustaleniu szczegółów i podpisaniu umowy na wykonanie strony przystępujemy do jej realizacji. Klientowi zostanie zaproponowana wstępna wizualizacji wraz z możliwością ingerencji w projekt (staramy się uwzględniać wszelkie sugestie klienta zarówno dotyczące użytych zdjęć na bannery jak i samej kolorystyki i rozmieszczenia elementów). Po akceptacji projektu w przeciągu kilku dni (do tygodnia) strona internetowa zostaje złożona i umieszczona na naszym serwerze tak, by była już dostępna on-line. Gotowy projekt, zgodnie z umową, zostaje przekazany na własność klientowi; może on dowolnie dysponować wykonaną przez nas stroną. Strony na życzenie mogą zostać zainstalowane na wskazanym przez klienta serwerze lub na naszych serwerach.

Aktualizacja strony

Ponieważ nasze strony nie zawierają systemów do zarządzania treścią (CMS) aktualizacja treści odbywa się poprzez edycję plików tekstowych dowolnym edytorem (np. Notatnik, WordPad itp.). Dla osób, które zdecydują się trzymać stronę internetową na naszych serwerach, drobne aktualizacje treści wykonywane są przez naszych pracowników bezpłatnie. Aktualizacja ofert w wyszukiwarce i boksach odbywa się automatycznie.

Technologia

Strony internetowe, wykonywane przez naszą firmę, tworzone są w technologii PHP, HTML oraz CSS, przy czym cała mechanika strony jest oddzielona od jej treści, dzięki czemu w prosty sposób można dokonywać wszelkich poprawek i aktualizacji. Staramy się używać unikalnych rozwiązań, które przyspieszają działanie strony oraz ułatwiają jej automatyczne pozycjonowanie. Do działania strony wystarczy zwykły serwer obsługujący język PHP bez konieczności posiadania osobnej bazy danych. Dostęp do mechanizmów strony możliwy jest poprzez protokół FTP.

Cena

Z uwagi na to, że strony oparte są o gotowy, spójny szablon, oraz nie posiadają systemów CMS, gotowy projekt z reguły nie przekracza 200 zł netto. W skład ceny wchodzą między innymi: przygotowanie graficznego bannera z wkomponowanym logo biura, licencje na użyte zdjęcia, dobór kolorystyki, skład treści podstron, dodatkowe elementy strony (formularze, kursy walut, systemy pogodowe) oraz prawa autorskie do całości projektu.

Kilka przykładów stron dla agencji turystycznych

ITAS - misja

Chcemy poprzez swoje produkty i rozwiązania promować najnowsze technologie internetowe w szerokim tego słowa znaczeniu. Chcemy być firmą dla wszystkich, starając się realizować wszelkie projekty, takie jak: systemy zarządzania treścią, systemy analityczne, systemy bazodanowe ale także wyszukiwarki (np. ofert turystycznych), systemy rezerwacji on-line czy systemy sprzedaży.

Więcej »

rozwiązania dla kolei

Od wielu już lat nasza firma wspiera branżę kolejową oferując zaawansowane systemy informatyczne służące do analizy energii elektrycznej zużywanej (lub oddawanej do sieci) na cele trakcyjne. Systemy te są pomocne przy optymalizowaniu procesów zamawiania mocy i energii, a także w wykonywaniu analiz przekroczeń mocy umownej i zużycia energii w podziale na pojazd trakcyjny. Poprzez współpracę z licznikiem energii elektrycznej, umożliwiają też śledzenie pozycji pojazdów trakcyjnych na mapie oraz monitorowanie zdarzeń związanych z ich zasilaniem.

Więcej »

rozwiązania dla turystyki

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych systemów wyszukiwania i prezentacji ofert turystycznych, przeznaczonych zarówno dla małych biur podróży jak i większych portali. Tworzymy również strony internetowe oraz zajmujemy się doradztwem w zakresie informatyzacji biur i agencji turystycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz indywidualne podejście do każdego klienta zaowocowały nawiązaniem współpracy z dziesiątkami biur podróży, dla których świadczymy szereg usług informatycznych.

Więcej »