Cultus

System służy do zarządzania przeróżnymi zabiegami działkowymi (np. spryskiwanie, przycinanie, sadzenie itp.) dla dowolnie zdefiniowanej grupy roślin. Poprzez proste budowanie relacji zabieg-roślina można utworzyć bogaty terminarz prac, który automatycznie będzie przypominał o zaplanowanych zabiegach oraz podawał ich status.

System posiada przejrzysty interfejs graficzny, dzięki któremu praca jest intuicyjna i przyjemna. Aplikacja działa na każdym komputerze czy urządzeniu mobilnym wyposażonym w dostęp do internetu.

Podstawowe funkcje systemu Cultus

  • zarządzanie użytkownikami systemu (dodawanie, edycja, usuwanie)
  • zarządzanie roślinami (dodawanie, edycja, usuwanie)
  • zarządzanie preparatami chemicznymi (dodawanie, edycja, usuwanie)
  • zarządzanie zabiegami (dodawanie, edycja, usuwanie)
  • zarządzanie terminami (dodawanie, usuwanie, zmiany statusów)
  • wydruk zaplanowanych prac na najbliższy tydzień

ITAS - misja

Chcemy poprzez swoje produkty i rozwiązania promować najnowsze technologie internetowe w szerokim tego słowa znaczeniu. Chcemy być firmą dla wszystkich, starając się realizować wszelkie projekty, takie jak: systemy zarządzania treścią, systemy analityczne, systemy bazodanowe ale także wyszukiwarki (np. ofert turystycznych), systemy rezerwacji on-line czy systemy sprzedaży.

Więcej »

rozwiązania dla kolei

Od wielu już lat nasza firma wspiera branżę kolejową oferując zaawansowane systemy informatyczne służące do analizy energii elektrycznej zużywanej (lub oddawanej do sieci) na cele trakcyjne. Systemy te są pomocne przy optymalizowaniu procesów zamawiania mocy i energii, a także w wykonywaniu analiz przekroczeń mocy umownej i zużycia energii w podziale na pojazd trakcyjny. Poprzez współpracę z licznikiem energii elektrycznej, umożliwiają też śledzenie pozycji pojazdów trakcyjnych na mapie oraz monitorowanie zdarzeń związanych z ich zasilaniem.

Więcej »

rozwiązania dla turystyki

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych systemów wyszukiwania i prezentacji ofert turystycznych, przeznaczonych zarówno dla małych biur podróży jak i większych portali. Tworzymy również strony internetowe oraz zajmujemy się doradztwem w zakresie informatyzacji biur i agencji turystycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz indywidualne podejście do każdego klienta zaowocowały nawiązaniem współpracy z dziesiątkami biur podróży, dla których świadczymy szereg usług informatycznych.

Więcej »