Partnerzy

Kto nam zaufał?

Jako, że część naszej działalności poświęcona jest branży turystycznej, zaufały nam dziesiątki biur podróży oraz organizatorów turystyki, którzy korzystają z naszych rozwiązań informatycznych takich jak wyszukiwarki ofert turystycznych oraz systemy zarządzające ubezpieczeniami. Na wyróżnienie zasługują:Nasze rozwiązania dla branży kolejowej oraz energetycznej również spotkały się z dużym zainteresowaniem. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma znaczącymi firmami, z których część już korzysta z naszych systemów analitycznych, a inne planują ich wdrożenie.

dostawca energii:

przewoźnicy pasażerscy:

przewoźnicy pasażerscy:

przewoźnicy pasażerscy:

przewoźnicy towarowi:

producenci liczników:

producent pojazdów szynowych:Ponadto wykonaliśmy kilka systemów autorskich dla instytucji związanych z edukacją i szkolnictwem wyższym.

ITAS - misja

Chcemy poprzez swoje produkty i rozwiązania promować najnowsze technologie internetowe w szerokim tego słowa znaczeniu. Chcemy być firmą dla wszystkich, starając się realizować wszelkie projekty, takie jak: systemy zarządzania treścią, systemy analityczne, systemy bazodanowe ale także wyszukiwarki (np. ofert turystycznych), systemy rezerwacji on-line czy systemy sprzedaży.

Więcej »

rozwiązania dla kolei

Od wielu już lat nasza firma wspiera branżę kolejową oferując zaawansowane systemy informatyczne służące do analizy energii elektrycznej zużywanej (lub oddawanej do sieci) na cele trakcyjne. Systemy te są pomocne przy optymalizowaniu procesów zamawiania mocy i energii, a także w wykonywaniu analiz przekroczeń mocy umownej i zużycia energii w podziale na pojazd trakcyjny. Poprzez współpracę z licznikiem energii elektrycznej, umożliwiają też śledzenie pozycji pojazdów trakcyjnych na mapie oraz monitorowanie zdarzeń związanych z ich zasilaniem.

Więcej »

rozwiązania dla turystyki

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych systemów wyszukiwania i prezentacji ofert turystycznych, przeznaczonych zarówno dla małych biur podróży jak i większych portali. Tworzymy również strony internetowe oraz zajmujemy się doradztwem w zakresie informatyzacji biur i agencji turystycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz indywidualne podejście do każdego klienta zaowocowały nawiązaniem współpracy z dziesiątkami biur podróży, dla których świadczymy szereg usług informatycznych.

Więcej »