rozwiązania dla turystyki

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych systemów wyszukiwania i prezentacji ofert turystycznych, przeznaczonych zarówno dla małych biur podróży jak i większych portali. Tworzymy również strony internetowe oraz zajmujemy się doradztwem w zakresie informatyzacji biur i agencji turystycznych.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz indywidualne podejście do każdego klienta zaowocowały nawiązaniem współpracy z dziesiątkami biur podróży, dla których świadczymy usługi informatyczne takie jak: dostęp do wyszukiwarki ofert turystycznych Helios oraz systemu boksów promujących, obsługa stron internetowych, obsługa informatyczna itp.

Jeżeli masz swoje biuro podróży i chcesz na stronie internetowej posiadać elegancką, a zarazem funkcjonalną wyszukiwarkę, mamy dla Ciebie idealnie rozwiązanie. Ożyw swoją stronę internetową i ułatw pracę Twoim klientom, współpracownikom oraz sobie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi wyszukiwarki Helios.

Wyszukiwarka ofert turystycznych Helios

Profesjonalny system wyszukiwania i prezentacji ofert składający się z panelu, za pomocą którego można sprecyzować kryteria wyszukiwania oraz z części prezentującej wyniki wyszukiwania. Wyszukiwarkę Helios można zainstalować na dowolnej stronie internetowej oraz dostosować tak, by tworzyła z nią spójną całość (układ, kolorystyka itp.).

Główne zalety wyszukiwarki Helios:

 • Oferty 140 znanych organizatorów turystyki w Polsce.
 • Automatyczna aktualizacja danych wraz ze sprawdzaniem dostępności oraz ceny "on-line".
 • Łatwe i szybkie ustalanie kryteriów wyszukania.
 • Przejrzysta prezentacja wyszukanych ofert z podziałem na strony.
 • Prezentacja szczegółów wybranej oferty z opisem hotelu lub wycieczki, galerią zdjęć hotelu, regionu, kraju oraz lokalizacją.
 • Możliwość sprawdzenia cen dla wybranej oferty w różnych konfiguracjach zależnych od ilości dni, typu wyżywienia, typu zakwaterowania, miasta wylotu, daty wyjazdu i powrotu, ilości uczestników oraz wieku dzieci.
 • Możliwość dokonania rezerwacji wstępnej lub zadania pytania do oferty przez osoby odwiedzające Twoją stronę 24 godziny na dobę.
 • Dostęp do wyszukiwarki wewnętrznej, która zawiera bardziej rozbudowany mechanizm wyszukiwania, umożliwia sprawdzanie organizatorów oraz posiada system autoryzacji, dzięki któremu w prosty sposób określisz grupę osób z Twojego biura, która będzie z niej korzystać.
 • Dostęp do statystyk zapytań.
 • Dostęp do specjalnego generatora odnośników grup ofert.
 • Dostęp do panelu administracyjnego służącego do konfigurowania wyszukiwarki.
Zobacz pełny opis wyszukiwarki Helios wraz ze wszystkimi funkcjami.

Dlaczego wyszukiwarka Helios?

 • Dbamy o jakość ofert. Nasi specjaliści ręcznie aktualizują opisy hoteli i wycieczek oraz tworzą galerię zdjęć dzięki czemu prezentowane oferty są zawsze w jednym stylu. Równolegle prezentujemy oryginalne opisy organizatorów.
 • Nasza wyszukiwarka może zostać zainstalowana na dowolnej stronie internetowej (również obsługiwanej przez znane systemy CMS np. Joomla, WordPress itp.).
 • Nasza wyszukiwarka może zostać dostosowana tak by spełniała wszelkie wymogi zgodności z urządzeniami przenośnymi (minimalna szerokość panelu wyszukiwarki oraz systemu boksów to 222 px zaś minimalna szerokość wyników wyszukania to 480 px) oraz wymogi bezpieczeństwa (połączenia szyfrowane HTTPS).
 • Zapewniamy ciągły rozwój wyszukiwarki i regularnie wydajemy kolejne, ulepszone jej wersje. Staramy się uwzględniać wszystkie sugestie i pomysły naszych klientów i partnerów i wprowadzać je do kolejnych wersji wyszukiwarki bez żadnych dodatkowych opłat.
 • Jeśli dostaniemy informacje o ewentualnych błędach w działaniu naszego systemu wyszukiwania od razu podejmujemy działanie.
 • Wszystkim naszym klientom świadczymy bezpłatną pomoc podczas użytkowania wyszukiwarki. Dbamy o to, by zainstalowane na stronach klientów wyszukiwarki były godną wizytówką naszej firmy.

System boksów promujących

System boksów promujących jest ściśle powiązany z wyszukiwarką Helios i służy do generowania zestawień najtańszych lub losowych ofert na podstawie dowolnie zdefiniowanych reguł. Jest to doskonałe wypełnienie strony internetowej. System składa się z kolorowych boksów zintegrowanych z wyszukiwarką oraz z panelu konfiguracyjnego gdzie określa się kryteria i reguły wyświetlania ofert w boksach.

Główne zalety systemu boksów promujących:

 • Do dwunastu boksów w pakiecie (możliwość wykupienia dodatkowego pakietu).
 • Różne rodzaje boksów do wyboru:
  1. Lista krajów wraz z najtańszą ofertą dla każdego z nich.
  2. Lista najtańszych ofert danego kraju.
  3. Konkretna oferta (hotel lub wycieczka) na dany termin.
  4. Oferty losowe.
 • Łatwy sposób definiowania rodzaju boksów oraz ich zawartości (rozbudowane narzędzie w panelu administracyjnym).
 • Automatyczna integracja boksów z wyszukiwarką; bezpośrednie przejście do listy ofert lub konkretnej oferty.
 • Automatyczna aktualizacja boksów, a w przypadku braku ofert z zadanego kryterium możliwość wyszukanie podobnej oferty lub wyświetlenia oferty losowej.
Zobacz pełny opis boksów promujących wraz ze wszystkimi funkcjami.

Strony internetowe dla biur podróży

Niezależnie od tego, czy posiadasz małe biuro podróży czy dużą firmę turystyczną jesteśmy w stanie stworzyć dowolną stronę internetową według własnego lub Twojego pomysłu. Strony przez nas tworzone poza estetyką i funkcjonalnością mogą zostać zintegrowane z wyszukiwarką Helios wraz z systemem boksów promujących.

Główne zalety stron internetowych przez nas tworzonych:

 • Prostota i funkcjonalność; nasze strony oparte są o przejrzyste szablony dzięki czemu odwiedzający je klient nie zginie w gąszczu skomplikowanej treści.
 • Pełna integracja z innymi naszymi produktami; poza wyszukiwarką i systemem boksów jesteśmy w stanie, na życzenie klientów, stworzyć wszelkiego rodzaju mechanizmy polepszające funkcjonalność strony takie jak formularze zgłoszeniowe, kursy walut, informacje pogodowe itp.
 • Nowoczesne metody programowania, dzięki którym strony działają sprawniej i szybciej, a przy ich modułowej budowie mogą z łatwością być rozwijane o kolejne podstrony.
 • Szybki czas realizacji; proste strony jesteśmy w stanie wykonać w kilka dni.

ITAS - misja

Chcemy poprzez swoje produkty i rozwiązania promować najnowsze technologie internetowe w szerokim tego słowa znaczeniu. Chcemy być firmą dla wszystkich, starając się realizować wszelkie projekty, takie jak: systemy zarządzania treścią, systemy analityczne, systemy bazodanowe ale także wyszukiwarki (np. ofert turystycznych), systemy rezerwacji on-line czy systemy sprzedaży.

Więcej »

rozwiązania dla kolei

Od wielu już lat nasza firma wspiera branżę kolejową oferując zaawansowane systemy informatyczne służące do analizy energii elektrycznej zużywanej (lub oddawanej do sieci) na cele trakcyjne. Systemy te są pomocne przy optymalizowaniu procesów zamawiania mocy i energii, a także w wykonywaniu analiz przekroczeń mocy umownej i zużycia energii w podziale na pojazd trakcyjny. Poprzez współpracę z licznikiem energii elektrycznej, umożliwiają też śledzenie pozycji pojazdów trakcyjnych na mapie oraz monitorowanie zdarzeń związanych z ich zasilaniem.

Więcej »

rozwiązania dla turystyki

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych systemów wyszukiwania i prezentacji ofert turystycznych, przeznaczonych zarówno dla małych biur podróży jak i większych portali. Tworzymy również strony internetowe oraz zajmujemy się doradztwem w zakresie informatyzacji biur i agencji turystycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz indywidualne podejście do każdego klienta zaowocowały nawiązaniem współpracy z dziesiątkami biur podróży, dla których świadczymy szereg usług informatycznych.

Więcej »